Vrtec Pikapolonica

Telefon: 01/ 7887 170

Vodja enote: Tatjana Zorec

Poslovalni čas enote: 6.00-16.30

Vrtec ima 6 oddelkov v katerih je skupno 131 otrok. Oddelki vrtca:

1. oddelek 3-4 letnih otrok, ki ga vodi vzgojiteljica Tatjana Zorec s pomočnico vzgojiteljice Andrejo Zupančič.
  2. oddelek 4-5 letnih otrok, ki ga vodi vzgojiteljica Barbara Pušlar, ki jo nadomešča Nina Pušnik s pomočnico vzgojiteljice Nežo Zupančič.
  3. oddelek 4-5 letnih otrok, ki ga vodi vzgojiteljica Teja Rigler s pomočnico vzgojiteljice Majo Strmole.
  4. oddelek 5-6 letnih otrok, ki ga vodi vzgojiteljica Neva David s pomočnico vzgojiteljice Urško Gale.
  5. oddelek 5-6 letnih otrok, ki ga vodi vzgojiteljica Damjana Stankovič s pomočnico vzgojiteljice Heleno Kolar.
  6. oddelek 5-6 letnih otrok, ki ga vodi vzgojiteljica Simona Boh s pomočnico vzgojiteljice Darjo Kastelic.

Za sočasno prisotnost odraslih oseb v oddelku poskrbi pomočnica vzgojiteljice Sanja Mikec.

Dnevno skrb za čistočo vrtca je prevzela Emina Škrgić.