VOŠČILO

Dragi otroci in spoštovani starši.

Vse okoli nas naznanja prihod Božiča in Novega leta. Kako čudovit čas. Ponuja nam nove priložnosti in nove začetke.  Zaposlenim v vrtcih je dano, da smo lahko ves december z otroki v družbi pravljic, pričakovanj, presenečenj, nasmehov in hvaležnosti ter seveda toplih stiskov rok in voščil.

Novo leto bomo sprejeli s polnim naročjem dobrih želja. Še preden bo vstopilo, mu bomo narisali in napisali popoln načrt in ga poskušali pripeljati do konca vsak po svojih najboljšim močeh. In tako je prav. Ker to pomeni, da nam nikoli ne zmanjka upanja in poguma. In zares ju imejmo veliko. Predvsem poguma in z njim vztrajnosti, ki ju krasijo radovednost, hvaležnost  in iskreno veselje.

Želimo vam vesel in srečen Božič. In zdravja ter zadovoljstva polno Novo leto 2024!

Vsi zaposleni iz Vrtca Ivančna Gorica

Najlepše božično novoletne misli in voščila - mojpogled.com

Vsaka beseda, vsak pogled,
vsako dejanje in vsak nasmeh
lahko prinese srečo
drugim ljudem.
Vsak trenutek je lahko nov začetek.
Velika upanja ustvarjajo velike ljudi,
zato radostno pojdimo naproti  novem letu.