VRTEC V ČASU NUJENGA VARSTVA OD 01.04.2021 DO 09.04.2021

Kot veste bo vrtec v času od 01. 04. 2021 do 11. 04. 2021 posloval samo za nujno varstvo otrok. V vrtec lahko pripeljete otroke, ki ste jih prijavili do dne, 31. 03. 2021 (do 15.00) in ste k prijavi priložili dokazila delodajalca o opravljanju dela v kritični infrastrukturi, kot to določa vladni odlok.

Na podlagi prejetih prijav bomo nujno varstvo organizirali v naslednjih enotah oziroma oddelkih vrtca:

1.VRTEC POLŽEK v Višnji Gori (2 skupini),

2. VRTEC MARJETICA v Ivančni Gorici:

– otroci iz vrtca Marjetica (3 skupine),

– otroci iz vrtca Pikapolonica (3 skupine),

– otroci iz vrtca Čebelica (1 skupina),

– otroci iz vrtcev Stične, Zagradca, Muljava in Krka (1 skupina).

Zaradi preprečevanja širjenja virusa bo v oddelku do največ 8 otrok.

V vrtec pripeljite le prijavljene in seveda zdrave otroke.

Starše naprošam, da ste izjemno dosledni pri preverjanju zdravja otroka, saj se lahko hitro zgodi, da nehote zanesete v vrtec bolezen. V kolikor bo med tednom otrok zbolel, vas naprošam, da nujno obvestite vzgojiteljico o razlogih otrokove odsotnosti. V primeru, da zbolite starši ali svojci otroka, mora otrok ostati doma.

Naprošam vse starše in zaposlene, da spoštujete priporočila in navodila za preprečevanje širjenja virusa.

Starši, katerih otroci v naslednjem tednu ne bodo obiskovali vrtca, bodo za dneve odsotnosti otroka oproščeni plačila. Starši, ki bodo otroke pripeljali v vrtec, plačajo plačilo, ki jim je določeno z odločbo CSD.

Vse dobro vsem,