SPOROČILO in NOVOSTI RTV SLOVENIJE

Zaradi spremenjenih navad uporabnikov, razvoja tehnologije in večje uporabe mobilnih naprav med otroki so na RTV Slovenija razvili aplikacijo RTV Živ Žav. Je plod premišljenega skupnega dela vseh RTV-uredništev, ki že vrsto let pripravljajo kakovostne radijske, televizijske in spletne vsebine za najmlajše.

Na aplikaciji, ki so jo razvili v Multimedijskem centru RTV Slovenija, so na voljo vsebine za otroke od 3. do 8. leta starosti in je varno igrišče, kjer lahko otrok samostojno raziskuje vsebine, se ob njih uči in zabava. V okviru aplikacije lahko otrok dostopa le do vsebin, ki so zanj primerne, aplikacij je tudi brez oglasnih sporočil.

V Vrtcu Ivančna Gorica smo se odzvali na povabilo RTV SLO in vam preko njihove povezave predstavljamo novosti na RTV. Izbira pa je seveda vaša.

Prijetne dni,