12. 04. 2021 SE SPET VIDIMO V VRTCU…

Obveščamo Vas, da je Vlada RS sprejela nov Odlok o začasni prepovedi zbiranja ljudi v zavodih s področja vzgoje in izobraževanja ter univerzah in samostojnih visokošolskih zavodih, ki velja do 18. aprila 2021.

Z dnem 12. 4. 2021 se ponovno za vse otroke odpirajo vrtci in osnovne šole. Pravila in omejitve pa ostajajo v celoti enaka, kot so veljala v tednu pred zaprtjem.

V vrtec pripeljite le zdrave otroke.

Starše naprošam, da ste izjemno dosledni pri preverjanju zdravja otroka, saj se lahko hitro zgodi, da nehote zanesete v vrtec bolezen. V kolikor bo med tednom otrok zbolel, vas naprošam, da nujno obvestite vzgojiteljico o razlogih otrokove odsotnosti.

Naprošam vse starše in zaposlene, da spoštujete priporočila in navodila za preprečevanje širjenja virusa.

Prijetne pomladne dni,